Tag: zbulohet plani

1 2 next total: 14 | displaying: 1 - 10
image

Nje fjale, nje ze, nje tingull familjar

                    Dedikuar tezes time te mrekullueshme Bukuroshe (Lola) Tola, qe u nda nga jeta nje vit me pare 3 Janar 2010. Nje fjale, nje ze, nje tingull...
Lexoni me shume
image

Ndarjet VIP të 2010-ës

Viti 2010 nuk ka rezultuar shumë i mirë për çiftet VIP në Shqipëri. Kështu shumë nga personazhet e ekranit i kanë prishur planet për t’u...
Lexoni me shume
image

Kufoma e gjallë e Hoxharës tregon

Kush shpëton ujkun ka vrarë delen Fjalë e urtë   Kishim kohë që dëshironim të vizitonim një mikun tonë të burgut i cili vazhdon internimin. Lamë pas...
Lexoni me shume
image

Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar ne studio konsulli i Italise z. Sergio Strozzi

  Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar ne studio z. Sergio Strozzi, konsulli i Italise. Nje veshtrim i pergjitheshem mbi origjinen, ambientimin me shqiperine dhe punen...
Lexoni me shume
image

Aurela dhe Eli si Lisa Minelli

Divat e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe dhe Eli Fara i kanë befasuar për të disatën herë radhazi të gjithë fansat e saj në spektaklin e...
Lexoni me shume
image

Duka-Vata-Halili, garë për kreun e FSHF

E enjtja e 18 shkurtit 2010, ka qenë edhe dita e fundit, kur klubet apo shoqatat e futbollit shqiptar mund të bënin propozimet e tyre...
Lexoni me shume
image

Fier: Taks-Forca fillon prerjen e energjise per debitoret

Nje ekip i Taks-Forces se OSSH-se ka filluar diten e sotme nderprerjen e energjise elektrike per te gjithe debitoret qe jane ndaj kesaj korporate. Lajmi konfirmohet per...
Lexoni me shume
image

Vdes gjatë nje operacioni rutine plastik ish Miss Argjentina e vitit 1994

BUENOS AIRES - Ka qene fatal për jetën, ndërhyrja rutinë estetike për bukuroshen argjentinase Solange Magnano. Vajza e njohur si modelja e stilistit Roberto Piaca, ish...
Lexoni me shume
image

Vasil Bollano në SHBA ringjall Vorio-Epirin

TIRANE-Kryetari i Bashkisë së Himarës, Vasil Bollano ringjall kauzën anti-shqiptare të Vorio-Epirit. I ftuar në ceremonitë fetare që u zhvilluan në Amerikë me rastin e...
Lexoni me shume

Delegacioni bashkiak fierak takohet me komunitetin e Klevelandit ne SHBA

U zhvillua sot ne qytetin e Lakewood-it, te Ohios ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes nje takim pershendetes ne vazhdimesi te nje grupi takimesh pune...
Lexoni me shume
1 2 next total: 14 | displaying: 1 - 10

Hyni