Fotot nudo te Zajmina Vasjarit

Font size: Decrease font Enlarge font
image Zajmina Vasjarit me te motren

Bukuroshja shqiptare Zajmina Vasjari, e cila është gjithashtu dhe njëra nga fitueset e edicioneve të “Miss Shqipëria”, është bërë së fundmi edhe më shumë e kërkuar dhe e klikuar në sitet elektronike në internet. Në njërin prej tyre, janë publikuar disa foto të cilat e pasqyrojnë Zajminën nudo. Admiruesit e saj, por dhe kuriozët kanë patur rastin ta shohin atë në poza shumë të nxehta dhe shumë provokuese. E pyetur për këto foto erotike, show-girl Vasjari, mohon kategorikisht që këto poza të jenë realizuar prej saj dhe i quan ato skandaloze. Ajo i konsideron ato thjesht fotomonzhe të shëmtuara.

FOTO

Janë një seri prej thuajse 8 fotosh në të cilat pasqyrohet Zajmina Vasjari e cila pozon pa vello. Në këto poza ajo shfaqet me ngjyrën e verdhë të flokët, ngjyrë të cilën për hir të së vërtetës ajo ka kohë që e ka braktisur. Fotot që qarkullojnë në internet e paraqesin atë të zhveshur herë nga mesi e sipër, e herë nga mesi e poshtë, gjithashtu mbi secilën nga to është dhe i sigluar emri i saj. Pozat nudo kanë në sfond ambiente të ndryshme duke filluar që nga përkulja mbi makinë dhe deri tek shoqërimi i saj me një tjetër femër, e cila duket se quhet Xhuli. Pikërisht këto foto ka shkatuar shumë debate dhe ndër vizitorët e site-it, të cilët duken se janë të ndarë në grupe, disa nga ta mendojnë se janë të realizuar vetë nga Zajmina, ndërsa pjesa tjetër e kundërshton këtë ide. Të realizuara po ose jo prej saj, publiku mashkullor ka qenë shumë aktiv në komente nga më të ndryshmet.

KËNGËTARJA

E pyetur në lidhje me këtë çështje këngëtarja bukuroshe Zajmina Vasjari, ka mohuar kategorikusht që të ketë realizuar këto foto, madje i ka konsideruar ato si vërtet skandaloze “Nuk është aspak e vërtetë që unë i kam bërë ato foto dhe pse aty shkruhet emri im. Mund të shikoni që fytyra ime është përdoruar në trupa të fotove nudo, për të aluduar sikur unë i kam realizuar ato. Më duken vërtet skadaloze dhe i konsideroj ato thjeshtë si fotomontazhe të shëmtuara”, ka përfunduar ajo lidhje me këtë çështje.

FOTO-MONTAZHET

Në botë artistike jashtë Shqipërisë, këto lloj fotomontazhesh janë shumë të përhapura dhe konsiderohet si diçka tepër normale që admiruesit e VIP-ave të bëjnë edhe montazhe të ndryshme fotografike duke i paraqitur ato shpesh lakuriq, apo në skena me karakter seksual. Në botën shqiptare të VIP-ave është Zajmina e para që për mirë, apo për keq bëhet pre e këtyre montazheve.

KALENDARI

Zajmina Vasjari në vitin 2003, sëbashku dhe me disa të tjera bukuroshe të tjera shqiptare si Elisabeta Gjinpali, Çiljeta Xhilaga, Aldona Elezi, Denisa Cela, Zijada Melani, Xhorxhina Llogori, kanë pranuar të pozojnë në një kalendar, i cili i pasyronte ato gjysëm të zhveshura. Ky kalendar ishte i pari i këtij lloji i realizuar nga vajza shqiptare dhe në kohën kur u realizua tërhoqi shumë dhe vëmendjen e publikut. Por dhe pse ky kalendar ishte reklamuar si ato te realizuara nga “Max”, ose “Pirreli”, në këtë të fundit Zajmina kishte pozuar me të brendshme veshur.

KARRIERA

E ka nisur si një “Miss Shqipëria”, por kjo nuk ka qenë finishi për bukuroshen shqiptare. Shumë shpejt ajo, krahas modës dhe evenimenteve të ngjashme, filloi të angazhohej në muzikë, duke tërhequr vëmendjen si këngëtare shumë ekstravagante në skenë. Kënga për të u bë trampolinë për të vijuar suksesin dhe për të arritur majat. Hapja e ateliesë së saj, bëri që vajza e skenës të tërhiqte vemëndjen e publikut, këtë radhë edhe si një biznesmene.

 
 
 
 
Burimi Informative: Bluetooth
 
 
 
Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (14 postuar)

avatar
ledio balla 02 June, 2009 09:51:11
zajmina vasjari shume sexy teper sexy
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-1
Raporto nje shkelje rregullash
avatar
Gentian gjergji 09 June, 2009 11:38:49
Mirmbrëma Zajmina. Je shumë sexy. Jam një fans i yti, bacio natën.
avatar
lejda 02 October, 2009 10:08:45
je shume e bukur e seksi
avatar
lejda 02 October, 2009 10:08:45
je shume e bukur e seksi
avatar
adelaida 22 December, 2009 02:31:43
o zjmin je si shpirt sepse je bo eperacio se po te ishe e pa ber operacon nuk do dilje ketu
avatar
genta 23 December, 2009 05:26:50
Zajmia je shume e bukur e seksi.
avatar
floriarda 07 January, 2010 06:15:16
Zajmina esht e bukur ,empelqen edhe disa kangte sajna empelqejn amo shum dalin te zhveshta ensken kengtaret eshqipris kengetaret tona te ks jan ma te mbuluara en sken mu sem pelqejn keto qe bajn foto nudo cncnnn
avatar
mendi 28 January, 2010 12:02:27
tung o zajmina shum seksi je veq ama ma seksi ishe kon me pas bo seks e mu ok kalo mir
avatar
rea 03 April, 2010 07:33:14
o zajmina ke dale bukur ketu po pse te pelqejne fotot nudo mi tung fannsja jote
avatar
rea 03 April, 2010 08:01:19
kur do ma nxirni mesazhin eeeeeeeee
1 2 next total: 14 | displaying: 1 - 10

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Foto Galeri
Tags
Rate this article
2.65