Cekja jep autografe ne Fier.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Sejfulla Myftari I njohur me nofken “Cekja” diten e pare qe mberriti ne Fier si pjestar I grupit teatror per venien ne skene te nje komedie ka nisur qe te jape autografe.

Kane qene disa gra qe teksa e kane pare duke pire kafene e mengjesit tek “Bar Sanremo” ngjitur me teatrin "Bylis"  I kane kekruar autograf. Cekja me humor  e me batute u ka kerkuar leter e stilolaps duke u plotesuar deshiren dhe u kan dhene autigraf. Pasi fanset e tij jane larguar Cekja u ka thene te pranishmeve ne taboline ( Nocja e Big Brather ) etj :" C’ti besh?! Keshtu eshte kur ke edhe fanse ne kete moshe ?!".

fieri.com/Xhemil Beharaj

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00