Ora , u rrita shume shpejt.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

“Kisha një apartament në të cilin jetoja vetëm, por flisja me prindërit çdo ditë në Skype, si dhe gjatë kohës që regjistrova albumin e parë. Bëja shkëputje të shpeshta nga studio në shtëpi, kisha frikë. Dhe kur them frikë e kam fjalën për frikë.

Nuk e kisha idenë se çfarë dreqin po bëja. Nuk dija as të gatuaja, as të laja, u detyrova që të rritem shumë shpejt”, deklaroi 23 vjeçarja me origjinë nga Kosova, gjatë një interviste për revistën britanike “Elle”.

Rita Ora mbërriti nga Anglia në New York në moshën 18 vjeçare, për ti dhënë një shtysë karrierës së saj.

Por pavarësisht dëshirës për sukses, ajo është përballur me frikërat klasike si të adoleshentëve të cilët ndodhen larg familjes për herë të parë.

“Kisha një apartament në të cilin jetoja vetëm, por flisja me prindërit çdo ditë në Skype, si dhe gjatë kohës që regjistrova albumin e parë. Bëja shkëputje të shpeshta nga studio në shtëpi, kisha frikë. Dhe kur them frikë e kam fjalën për frikë. Nuk e kisha idenë se çfarë dreqin po bëja. Nuk dija as të gatuaja, as të laja, u detyrova që të rritem shumë shpejt”, deklaroi 23 vjeçarja me origjinë nga Kosova, gjatë një interviste për revistën britanike “Elle”.

 

Ajo ka treguar më tej se humbja më e rëndë për të ka qenë ajo e disa miqve, të cilët nuk ditën që ta pranonin bashkë me suksesin.

fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00