Pse u fotografua Xheni ne ndeshjen e Real - Bajern ?!

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Këtë të mërkurë u zhvillua ndeshja Real Madrid-Bajern. Stadiumi ishte plot e përplot në gjithë kapacitetin e vet.

Ajo që bëri përshtypje ishte fakti se fotografi zyrtar i Realit ishte fiksuar me Xhemin. Arsyen e mesuam më vonë. Xhemi dhe bashkëshortja e Taulant Ballës rinin ngjitur por…njëra me uniformën e Bajernit, tjetra me atë të Realit. Është habitur fotografi i shkretë.

fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00