Rita Ora tregon te mbathurat. Ja fotua.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Cilësohet si një nga eventet më të famshmr dedikuar modës dhe së bukurës, kështu që këngëtarja Rita Ora nuk mund të mos ishte pjesë.

Ajo u fotografua në Met Gala në New York e veshur me një fustan ngjyrë kremi, i cili ishte i çarë në pjesën e përparme.Teksa ecte në tapetin e kuq Rita u pengua në një pjesë të tij, duke bërë që të dilnin në pah mbathjet ngjyrë mishi.Këngëtarja 23 vjeçare e kapërceu pa shumë siklet këtë moment, duke vijuar më tej me pozat e rastit. Rita u pa tejet sharmante, me flokët e lëpira mbas, me një tualet korrekt dhe gishtat e mbuluar gjithë unaza.

fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00