VIP Shqiptare

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.
Arben Alliaj - Ben ART Studio
image

Zajmina: Jam e dashuruar prej vitesh, ai më bën të lumtur

TIRANE - Zajmina është një vajzë e lirshme, e cila këndon, kërcen, bën foto seksi, por gjithmonë nëse bëhet fjalë për skenën dhe publikun, pra për...
Lexoni me shume

Roberto Cavalli ngacmon Çiljetën në Instagram, e fton ne Dubai

Stilisti i famshëm nuk i ndahet Ciljetës në Intagram. Në momentin që këngëtarja ka postuar një foto të nxehtë, në profilin e saj në Instagram...
Lexoni me shume
image

Grupi "Rebel" braktis Festivalin e Aktrimit "Apollon" 2014.

Grup “Rebel” jane qujatur treshja Robert Ndrenika, Viktor Zhusti si dhe kengetari I grupit te “Kenges Qytetare Fierake” Llazar Pove pasi kane planifikuar qe paraditen e neserme do te braktisin aktivitetet e dites dhe do te shkojne per te gjuajtur peshk ne bregdetin e Semanit....
Lexoni me shume
image

7 here fituesi i Gines , fitues edhe ne dance.

Sajmir Strati , shtate here fitues i rekordeve Gines ka mare "Gines" edhe ne kercimin dance ne mbremjen "Gala" qe bashkia e Fierit orgasnizoi per exelentet e Fierit....
Lexoni me shume
image

Rita Ora tregon te mbathurat. Ja fotua.

Cilësohet si një nga eventet më të famshmr dedikuar modës dhe së bukurës, kështu që këngëtarja Rita Ora nuk mund të mos ishte pjesë. ...
Lexoni me shume
image

Adelina Ismaili nuk njeh moshe.

Bukuria e Adelina Ismailit nuk njeh moshë. ...
Lexoni me shume
image

Pse u fotografua Xheni ne ndeshjen e Real - Bajern ?!

Këtë të mërkurë u zhvillua ndeshja Real Madrid-Bajern. Stadiumi ishte plot e përplot në gjithë kapacitetin e vet. ...
Lexoni me shume
image

Rrefimi i Shkendije Mujaj, kengetarja e mbyllur ne shtepi

Eshte pa diskutim nje nder femrat me te komentuara ne Shqiperi dhe Kosove. Shkendije Mujaj eshte nje emer mjaft i lakuar nga publiku shqiptar, e me shume sesa per kenget qe ka lancuar deri me tani ne treg, ajo njihet si nje femer e bukur, plot hire, per format trupore te rrumbullakosura dhe fotot provokuese, qe here pas here poston ne rrjetet sociale....
Lexoni me shume
image

Bleona Qerreti pronovon “White party” .

Bleona Qereti ka marrë pjesë në koncertin kushtuar komunitetit LGBT në Palm Springs, duke ndezur atmosferën dhe të pranishëm në këtë eveniment. ...
Lexoni me shume
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 267 | displaying: 1 - 10