Rezi Shkurta me veshje kukullash

Së fundmi në fotot që kemi parë prej saj, në mënyrë të shpeshtë është përdorur kombinimi i dy ngjyrave në veshje, rozë dhe e zezë. Dhe këtë herë, Rezi shfaqet në të shumtën e rasteve po me të njëjtin kombinim. Siç shihet veshjet e saj janë tamam si të një kukulle, pantallona të ngushta lëkure të zeza, këmishë rozë, fustane te vogla me ngjyra të ndezura apo syze të bardha.

Burimi Informativ: Balkanweb

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0