Hot Photo VIP

Christina Aguilera: Gjithmonë kam qenë e dobët, tani më pëlqen trupi im

Christina Aguilera: Gjithmonë kam qenë e dobët, tani më pëlqen trupi im

Shtimi i menjëhershëm në peshë e ka vënë shpesh përballë kritikave të ndryshme, Christina Aguilera shprehet se ndihet shumë mirë dhe se i
image

Emina Cunmulaj, ikona shqiptare e modës në botë

Pa dyshim, Emine Cunmulaj është modelja shqiptare më e njohur në botë, status të cilin ajo e ka arritur me shumë punë e përpjekje. Emina...
Lexoni me shume
image

Rezi Shkurta me veshje kukullash

Së fundmi në fotot që kemi parë prej saj, në mënyrë të shpeshtë është përdorur kombinimi i dy ngjyrave në veshje, rozë dhe e zezë....
Lexoni me shume

Zbulohet i dashuri i ri i ciljetës, studenti 23-vjeçar i Juridikut zë vendin e Romeos

Nuk e ka deklaruar publikisht ndarjen me Romeon, ashtu sikundër e ka thënë gjithnjë në media se e ka të dashur prej disa vitesh... Natyrisht...
Lexoni me shume
image

"People": Johnny Depp, mashkulli më seksi në botë

Revista Amerikane "People" e ka cilësuar artistin hollivudian, Johnny Depp, si mashkullin më seksi në botë. Kjo është e dyta herë që Depp merr këtë...
Lexoni me shume
image

Tuna hedh në treg foto seksi dhe shkon në Kubë për klip të nxehtë

Këngëtarja bionde nga Shkupi, Altuna Sejdiu -Tuna, këtë vit ka lançuar dy hite të reja gjatë verës ishte shumë aktive sa i përket karrierës së...
Lexoni me shume
image

Milla Jovovich është shqiptare

Aktorja e Hollywood-it, Milla Jovovich, ka familje me prejardhje nga Kosova. Babai i saj është serb i fshatit Zllapek të Pejës. Gjyshi i Milla-s, Bogdani,...
Lexoni me shume
image

Përfundon xhirimet e klipit "Le te vdes ne buzet e tua"

Për realizimin e kësaj kënge Zanfina ka bashkëpunuar me Arsim Bunjakun në rolin e kompozitorit dhe tekst-shkruesit, ndërsa orkestrimin e ka bërë Valon Fetiu. Revista...
Lexoni me shume
image

Almeda Abazi, - Miss Albania 2008

Miss Albania 2008 dhe Miss GLOBE 2008...
Lexoni me shume
image

Carmen Electra

Aktore, modele dhe kengetare. Emri i vertete: Tara Leigh Patrick. Prejardhja eshte nje perzierje, Irlandeze, Gjermane dhe "Maxim magazine" per vitin 2007....
Lexoni me shume
1 2 3 next total: 25 | displaying: 1 - 10