VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

7 here fituesi i Gines , fitues edhe ne dance.

Sajmir Strati , shtate here fitues i rekordeve Gines ka mare "Gines" edhe ne kercimin dance ne mbremjen "Gala" qe bashkia e Fierit orgasnizoi per exelentet e Fierit....
Lexoni me shume
image

Rita Ora tregon te mbathurat. Ja fotua.

Cilësohet si një nga eventet më të famshmr dedikuar modës dhe së bukurës, kështu që këngëtarja Rita Ora nuk mund të mos ishte pjesë. ...
Lexoni me shume
image

Adele me album te ri.

Adele ka bërë me dije në Twitter se është duke punuar në albumin e saj të tretë. Pas debutimit me albumin “19” dhe vazhdimin me të dytin “21”, tani këngëtarja e famshme do të publikojë gjatë vitit albumin e tretë me titull “25”....
Lexoni me shume
image

Ja dhjete femrat me sexi ne planet.

Qysh nga momenti që një vit më parë u vlerësua me çmimin Oscar, aktorja Jennifer Lawrence ka marrë një sërë vlerësimesh....
Lexoni me shume
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 1 - 20

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume
Arben Alliaj - Ben ART Studio