VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Rezi lajmëron: Po vjen pranvera

Po vjen pranvera dhe lulet janë karakteristikë e stinëes. Stilistja Rezarta Skifteri është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë në krijimin e veshjeve. Më shumë...
Lexoni me shume

Çili! Duhani dëmton rëndë shëndetin!

Ajo nuk është shquar si një duhanpirëse, e madje kur e pamë në këtë foto, u çuditëm pak. Jo vetëm që e pi, por edhe...
Lexoni me shume
image

Të gjitha për Elizën! Arkitekte, fotoreportere dhe këngëtare

Shumica që e kanë parë në ekran e kanë ndarë mendjen që Eliza Hoxha është vetëm këngëtare. Por, jo! Eliza është dhe një arkitekte shumë...
Lexoni me shume
image

Eneida Tarifa: S’flas në telefon, kam respekt për paranë

Eshtë me siguri një ndër femrat më të thjeshta të skenës shqiptare... Me klasin, shijen e hollë dhe me zërin e veçantë, ajo ka arritur...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 181 - 200

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume