VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Zana Krasniqi një 14 shkurt pa Lorikun

Një lidhje e imagjinuar për qëllime marketingu, kështu u komentua nga mediat dashuria e modeles Zana Krasniqi me futbollistin Lorik Cana.. Për fat të keq...
Lexoni me shume
image

Besa Krasniqi nga Suedia ne Tiranë. RTSH/ja ëndërr e këngëtares 17 vjecare

Besa Krasniqi, 17 vjecarja e mirëpritur në fushën e produksioneve muzikore vjen në Tiranë nga Suedia për emisionin televiziv të rtsh/së zigzak. Një impenjim serioz I...
Lexoni me shume
image

Berisha dhe Rama në versionin Avatar

Dy kundershtaret politike shqiptarë Edi Rama dhe Sali Berisha vijnë si protagonistët e filmit Avatar. Duket se filmi që rrëmbeu trofetë në darjen e cmimeve...
Lexoni me shume
image

VIP luajnë poker, lojën dhe 1 mijë USD i fiton dy herë Rezarta Shkurta

Tani mblidhen për të luajtur poker. Është hera e dytë që ulen në një tavolinë të madhe përballë njëri-tjetrit për të sfiduar në një mënyrë...
Lexoni me shume
first back 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 next last total: 445 | displaying: 201 - 220

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume