VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Protagonistja e «Fast & Furius» ne foto nudo.

Yjet e Planet Hollywood kur kanë 'pushim' thyejne çdo tabu, ata jane te liruar nga "i përkryeri" dhe të bëjnë atë që duan ... ...
Lexoni me shume
image

Lori Hoxha, goca e Tanit te topit ne Maldive.

Vajza e Tanit të Topit dhe triumfuesja e spektaklit "Dancing With The Stars" Lori Hoxha, ka zgjedhur të relaksohet në ishujt aq shumë të kërkuar të Maldives. ...
Lexoni me shume
image

Gaz Paja, ta gezosh triciklin.

Nasi , aktori “Portokallisë” Gazmend Paja duket se pëlqen shumë triçiklat . Kohët e fundit ai ka blerë një triçikël rus të viteve 50. ...
Lexoni me shume
image

Rita Ora drejt Vankuverit për xhirimet e “Fifty Shades of Grey”!

Ditën e djeshme Rita Ora u fotografua duke lënë Los Angelesin për të fluturuar drejt Vankuverit, ku do të xhirojë skenat për filmin “Fifty Shades of Grey”. Si gjithmonë bukuroshja bjonde u shfaq plot stil dhe mjaft komode e veshur e gjitha me të zeza. ...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 21 - 40

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume