VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

Aferdita Dreshaj - Just kiss me...
Lexoni me shume
image

12 muajt e Jonida Vokshit ne kalendarin sensual te 2013-s

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globe në Beverly Hills të Kalifornisë. Përmes një postimi në...
Lexoni me shume
image

Bleona feston me Ben Affleck

Njeri nder aktoret me te famshem te hollivudit, Ben Affleck, i cili tani po mirret edhe me regjisure, mes tjerash eshte vleresuar edhe me Cmimin...
Lexoni me shume
image

Christina Aguilera: Gjithmonë kam qenë e dobët, tani më pëlqen trupi im

Shtimi i menjëhershëm në peshë e ka vënë shpesh përballë kritikave të ndryshme, Christina Aguilera shprehet se ndihet shumë mirë dhe se i ...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 41 - 60

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume