VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Robert Pattinson dhe Kristen Stewart, martesë sekrete në Angli

Robert Pattinson dhe Kristen Stewart martohet fshehurazi në Britaninë e Madhe. Lajmi bëhet i ditur nga revista amerikane “In Touch Weekly”. Ndërsa ...
Lexoni me shume
image

Dafina vs. Elvana, lufta e heshtur e dy Divave

Të jesh 1-shi në muzikën mbarëshqiptare, jo vetëm që nuk është e lehtë, por nënkupton përpjekje të vazhdueshme, kurim të imazhit, veshje skenike, investim të...
Lexoni me shume
image

Jam bërë e suksesshme dhe e pasur në Turqi, por synoj Hollywood-in

Almeda Abazi, ish-missi që ka gjetur parajsën në TurqiËshtë vendosur së bashku me të ëmën prej tri vitesh në Stamboll të Turqisë dhe...
Lexoni me shume

Çiljeta: Gjoksin nuk e kam zvogeluar, do ta bej vetem kur te behem nene

Ajo është përfolur këto ditë për një gjë shumë të rëndësishme për linjat e saj, për gjoksin!!!!! Po, po, disa media kryesisht kosovare kanë...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 61 - 80

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume