VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Adriana Lima, mami me trupin perfekt

Pushimi në plazhin e Miami-t me vajzën Valentina është rasti i duhur për paparacin për të fotografuar modelen bukuroshe braziliane Adriana Lima. Tridhjetë vjecarja e...
Lexoni me shume
image

Në filmat hollivudianë nuk pihet më cigare

Nuk e ka lënë akoma, por e ka reduktuar shumë. Industria kinematografike në Holliwood sot pi duhan shumë më pak krahasuar me 5 vjet më...
Lexoni me shume
image

Amarda Toska: Biznesi po më ndryshon

Ajo i ka ngjitur dalëngadalë shkallët e karrierës, siç rrallë ndodh në fakt me vajzat e bukura që ndjekin rrugën e artit. Në fillim një...
Lexoni me shume
image

Rovena Stefa xhiron klip të ri

Përveç angazhimit në lokalin e saj në Durrës, këngëtarja Rovena Stefa së bashku me grupin Bro Band dhe Gold AG kanë udhëtuar drejt Vlorës për...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 81 - 100

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume