VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Adelina Tahiri sjell klipin 'Bad boy'

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri këto ditë ka realizuar videoklipin e saj më të ri, kushtuar ‘djemve të këqij’. Bukuroshja kësaj radhe vjen me videon...
Lexoni me shume
image

Emina Cunmulaj, ikona shqiptare e modës në botë

Pa dyshim, Emine Cunmulaj është modelja shqiptare më e njohur në botë, status të cilin ajo e ka arritur me shumë punë e përpjekje. Emina...
Lexoni me shume
image

Bleona Qerreti me problemet e ndërhyrjeve kirurgjike

Duket se në moment apo për disa vite ndërhyrjet kirurgjike të bëjnë të dukesh bukur. Por, kujdes kur disa vite kalojnë, kemi dëgjuar dhe urojmë...
Lexoni me shume
image

Aurela Gaçe e pranon: Jam e dashuruar

Këngëtarja që do të përfaqësojë më 10 maj Shqipërinë në Eurosong, me këngën e saj “Feel the passion”, ka pranuar se është e dashuruar. Për...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 101 - 120

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume
Arben Alliaj - Ben ART Studio