VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Ema Andrea kërkon divorcin në gjykatë

Martesa e Ema Andreas, aktores së suksesshme shqiptare, kishte marrë fund prej afro një dekade. E megjithatë, artistja vetëm dje ka vendosur t’i drejtohet gjykatës...
Lexoni me shume
image

Zbulohet gjinia e bebes...Alketa Vejsiu, pret DJALË!

Prezantuesja e famshme, Alketa Vejsiu është duke shijuar tashmë prej disa muajsh ndjesinë e të qenit shtatzënë për herë të dytë. Vetë Vejsiu e ka...
Lexoni me shume
image

Aurela Gaçe: Zoti më do, padyshim që më do

Çdo përcaktim për të është i tepërt. Mjafton të thuash emrin e saj, dhe njerëzit dinë vetë ç’të mendojnë për Aurela Gaçen. Sot ajo do...
Lexoni me shume
image

Ingrid Gjoni, më e nxehtë se kurrë me... femra

Ajo e adhuron jetën e natës, por adhuron gjithashtu dhe pak ekzibicionizëm. Po ju rastisi ta shikoni në një lokal nate Ingrid Gjonin, mos ndaloni...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 121 - 140

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume