VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Elvis Pupa djeg shaminë e beqarit, martohet me Belinen

Elvis Pupa i ka dhënë fund beqarisë, të enjten e 23 shtatorit në një dasmë tradicionale ku të ftuar kanë qenë shumë personazhe publike. Aktori...
Lexoni me shume
image

Zanfina deshton ne Tirane

Kengetarja Zanfina Ismajli nuk ka pasur shume fat ne paraqitjen e saj ne Tirane. Ndonese  pritej të kishte një dyndje njerëzish, për faktin se ishte...
Lexoni me shume

Çili, prezantuese e 'Miss Globe International'

Miss Globe International” do të sjellë për të shtatin vit rradhazi në Shqipëri 50 Miss-e nga 5 kontinente. Një garë e përvitshme mes më të...
Lexoni me shume
image

Nuk jam lezbike, jam shtatzënë

Rezarta Shkurta në një rrëfim për një tabloid shqiptar sjell një lajm te bukur. Show girl-i është në pritje të fëmijës së saj të parë...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 141 - 160

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume