VIP ne Fieri.com - Celebrities

image

Ariel Mërkuri, nga “La Scala” në Teatrin Mbretëror të Danimarkës

Dëshira e tij për t’u marrë me balet ka nisur në moshën 5-vjeçare. Pas një kursi privat 5-vjeçar mbaroi dhe Shkollën e Baletit në Tiranë.

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Greta Koci: Enin s’do e shoh si konkurente

Para 6 vjetësh Greta Koçi bëri një revolucion në muzikën shqiptare. Kjo jo thjesht për këngët që solli, por për moshën kur u prezantua për...
Lexoni me shume
image

Juliana Pasha: Cuam atmosferë Shqiptare në 'Eurovizion'

Këngëtarja shqiptare, Juliana Pasha, e cila përfaqëson vendin tonë në Festivalin Europian të Këngës, që këtë vit zhvillohet në Oslo të Norvegjisë, do të ngjitet...
Lexoni me shume
image

Balerini Ilir Shaqiri Familja dhe ëndrrat e mia

Ilir Shaqiri, balerini shqiptar i njohur e i famshëm dhe në skenën italiane do të jetë nesër një nga protagonistët e emisionit “Festa Italiana” të...
Lexoni me shume
image

Eliza Dushku e 26-ta nder 100 femrat më seksi në Amerikë

Revista amerikane “MAXIM” ka publikuar listën e 100 femrave më seksi në Amerikë, ku aktorja me origjinë shqiptare renditet në një vend tepër të favorshëm...
Lexoni me shume
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 445 | displaying: 161 - 180

VIP Video SpotVIP Video Spot

Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare

image
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare
Play Me shume

Aferdita Dreshaj - Just kiss me

image
Aferdita Dreshaj - Just kiss me
Play Me shume

Vesa Luma - Amanet

image
Vesa Luma - AMANET, Video kenge e realizuar ne vitin 2011
Play Me shume