Kadiu - Humor nga Estrada e Fierit

Font size: Decrease font Enlarge font

Kadiu - Humor nga Estrada e Fierit. Ne rolin kryesor i mirenjohuri Vasil Vaso
Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (2 postuar)

avatar
Landri Lena,Llukan Dylgjeri. 16 June, 2009 02:59:32
Lexojme vazhdimisht Fieri com. Falinderojme Fotostudion Benart. Vec lajmeve, njihemi edhe me figurat e shquara te qytetit tone per te cilin na mer malli. Lidhur me vidion;I lumte shkrimtarit dhe regjizorit te talentuar Pellump Kulla qe nga humori popullor inskenoi kete mikrokomedi te mbrekullueshme. Korupsioni semundje e pa sherueshme qe ne kohen e Kadiut dhe deri sot. Kenaqemi kur shohim duke lozur gjithe aktoret e talentuar te estrades se fierit ,qe nderuan qytetin e tyre Luftari me te birin ,Fuati, Hasani, Leu, Sotiri dhe se fundi Vasua ne rolin e Kadiut me nje interpretim shume te bukur.

U lumte gjithe aktoreve.Pershendetje dhe respekt .Landri dhe Llukani. Florida U.S.A.
avatar
Natasha shehu 22 December, 2010 04:30:34
Estrada e qytetit tone ka qene nje nder me te mirat ne vend. Interpretimi i artisteve Fierake eshte i pa krahasueshem dhe i mrekullueshem. Sa na ka marre malli per te pare nje shfaqe nga ato te dikurshmet ne teatrin e Fierit. Kemi nostalgji kur i shikojme sot. Pershendetje nga USA.
total: 2 | displaying: 1 - 2

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
3.60