Aurela Gace: U bëra nënë, por unë nuk ndryshoj!

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Këngëtrja e ‘Origjinale’, Aurela Gace shprehet se të bërit nënë nuk do të thotë që ajo të ndryshojë stilin e saj në art. 

Gace thekson se nuk e kupton dot pse disa presin që ajo me ndërrimin e statusit të ndryshojë. 
“Mos prisni të ndryshoj. Jam bërë nënë, dhe ështe gjëja më e bukur që mund të më ndodhte, mua, e cdo femre. Të jesh nënë është MREKULLIA vetë. Por, nuk e kuptoj, pse presin nga unë të ndryshoj e të bëhem dicka që nuk jam?”, shkruan Aurela në rrjetin social, Facebook. 

Këngëtarja thekson se do të mbetet ajo që ka qenë përherë për publikun, ndërsa fakti që është bërë nënë i ka shtuar edhe më shumë dëshirën për të jetuar jetën dhe për të dashuruar. 
"Në çdo kohë, do të jem kjo që jam"(kënga ORIGJINALE:) 
Të bëhesh nënë, do të thotë të kesh me shumë dëshire për të jetuar....je më shumë femër, je më shumë e ndjeshme, thjesht,do më shume, do më gjithë fuqinë e shpirtit. Dhe ky fakt mua me lulëzon edhe më shumë”,, shton më tej Gace në profilin e saj në Facebook. 

“Për të gjithë ata që presin që unë të urtësohem....emmmmm ...prisni me kot.... Për ata që më duan kështu sic jam....do t'ju jap përherë atë që doni tek Aurela......vetë veten”. 

 

Burimi Informativ: Balkanweb

 

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0