VIP Profile

Aurela Gace: U bëra nënë, por unë nuk ndryshoj!

Aurela Gace: U bëra nënë, por unë nuk ndryshoj!

Këngëtrja e ‘Origjinale’, Aurela Gace shprehet se të bërit nënë nuk do të thotë që ajo të ndryshojë stilin e saj në art. Gace thekson se
Arben Alliaj - Ben ART Studio
image

Fotografi kolonjar qe punon per revista mode ne france

26 vjeccari nga Lushnja qe ka studjuar per arte te bukura ne Firence  prej afro nje viti punon fotograf per revista mode ne Itali. Takimi...
Lexoni me shume
image

Olta Gixhari: I dua te gjitha dhe i dua tani

Natyrën e saj të përkëdhelur e tregon edhe në një bisedë të thjeshtë. Është impulsive dhe aventuriere. Olta Gixhari, është nga ato femra që...
Lexoni me shume
image

Adelina Ismajli: Jetoj për të treguar atë çka ndiej

Konsiderohet një yll i madh në vendin e saj. Mirëpo, tani ajo po konsiderohet yll edhe në Zvicër, pas duetit të saj me Faudel. Beson...
Lexoni me shume
image

Jam bërë e suksesshme dhe e pasur në Turqi, por synoj Hollywood-in

Almeda Abazi, ish-missi që ka gjetur parajsën në TurqiËshtë vendosur së bashku me të ëmën prej tri vitesh në Stamboll të Turqisë dhe...
Lexoni me shume
image

Noizy: Bilanci i jetës sime, 100 këngë dhe mbi 100 femra me të cilat kam ndarë shtratin

Shumë pak e dinë që Noizy u bë baba në Angli që në moshën 20 vjeç, edhe pse fëmijët janë fansat e këngëve të tij....
Lexoni me shume
image

Lindita Theodhori: E refuzova për disa muaj tim shoq, ndërkohë që shoqet e mia e adhuronin

Një intervistë ndryshe, me një zonjë të fisme, të bukur e të dashur për publikun shqiptar. Një intervistë me ikonën e muzikës së lehtë në...
Lexoni me shume
image

Do kem botën në duart e mia ose nuk do resht së provuari!

Këto javë Bleona ka qenë një personazh shumë i lakuar në shtypin shqiptar (për disa deklarata të keqkuptuar nga mediet rozë), por këngëtarja me performanca...
Lexoni me shume
image

Amarda Toska: Biznesi po më ndryshon

Ajo i ka ngjitur dalëngadalë shkallët e karrierës, siç rrallë ndodh në fakt me vajzat e bukura që ndjekin rrugën e artit. Në fillim një...
Lexoni me shume
image

Blerim Destani: Më ka shijuar shumë puthja e parë

  Blerim Destani është një nga të paktët personazhe VIP që gjithmonë më ka lënë përshtypje. Ndonëse, tanimë është kthyer në një personazh të njohur për...
Lexoni me shume
1 2 3 next total: 30 | displaying: 1 - 10