Sylvester Stallone përzë Bruce Willis nga “Expendables”, vjen Harrison Ford

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Indiana Jones mposht John Mcclane: nuk është një film i ri por fakte reale. Harrison Ford ka marrë vendin e Bruce Willis në “Expendables”, seriali i ri i ideuar nga Sylvester Stallone. Lajmi është bërë publik nga vetë regjisori në profilin e tij në Twitter: “Dembel dhe i pangopur. Formulë e sigurt për dështim” e më pas menjëherë është shkruar “Willis jashtë… Harrison Ford brenda! Lajm i madh!”. Willis ka heshtur dhe nuk ka reaguar. Mesa duket kanë mjaftuar dy episode për të “prishur” miqësinë tashmë të hershme mes dy aktorëve, që kanë qenë ortakë në “Planet HollyWood”.

 

Fieri.com 

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0