Kostumet e Lionel Mesit, dizenjimi nga një shqiptar.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Mesi nuk është një lojtar i veçantë vetëm në fushën e lojës, por edhe në stilin e veshjes, që e identifikon nga kolegët e tij.

Ylli argjentinas është një ndjekës i rregullt i modës, prandaj ai nuk dëshiron të humbasë asnjë rast për të reklamuar imazhin e tij edhe jashtë fushës. Për të tërhequr vëmendjen në këtë aspekt, sulmuesi i Barcelonës ka punësuar një stilist shqiptar. Muhamet Hasani kuron deri në detaj imazhin e numrit 10 dhe kjo u zbulua pas ceremonisë së "Këpucës së Artë", ku Mesi u shfaq me një kostum të veçantë. Por surprizat vazhdojnë, sepse gjatë ceremonisë Mesi u shfaq me një kostum të ri, sigurisht të stiluar vetëm për të nga duart e shqiptarit, që punon prej vitesh për llogari të kompanisë italiane "Ermenegild Zehna".

fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0