Lady Gaga nudo sic nuk e keni pare asnjehere.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Lady Gaga publikoi një foto nudo duke u larë në vaskë pas një performance shokuese të sajën.

Këngëtarja 27-vjeçare kishte nevojë për një pastrim të përgjithshëm pas një shfaqjeje të neveritshme në Teksas. Gjatë kohës që këndonte këngën Swine, një vajzë i villte përsipër Gagës, e cila ndërkohë vazhdonte të këndonte.Më pas, ajo postoi në faqen littlemonsters.com foton që e tregonte në vaskë duke u larë.“Më pëlqeu shumë shfaqja në Austin. Spektakli i mbrëmshëm më shëroi shpirtin. Rebelimi kreativ është ARTPOP. Jini të lirë”, shkroi Gaga për fansat e saj.

fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (1 postuar)

avatar
Floridjani 28 March, 2014 07:09:38
Lady gaga kur erdhe ne majemi shum shqiptar nuk pranonin para shum shokve se ti je shqiptare vetem se ti dole nudo dhe ne i thoshim shokve ne ne plan te par kemi nderin shoket ishin nga evropa dhe brazili dhe indija.
total: 1 | displaying: 1 - 1

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00