VIP Te Huaj

Madona, Putin eshte gay.

Madona, Putin eshte gay.

“Putin është gay”, kanë qenë këto fjalët e këngëtares së famshme Madonna, e cila vazhdon të mos frenohet dhe të hedhë akuza, duke shprehur hapur mospëlqimin ndaj Vladimir Putin.
Arben Alliaj - Ben ART Studio
image

Adele me album te ri.

Adele ka bërë me dije në Twitter se është duke punuar në albumin e saj të tretë. Pas debutimit me albumin “19” dhe vazhdimin me të dytin “21”, tani këngëtarja e famshme do të publikojë gjatë vitit albumin e tretë me titull “25”....
Lexoni me shume
image

Ja dhjete femrat me sexi ne planet.

Qysh nga momenti që një vit më parë u vlerësua me çmimin Oscar, aktorja Jennifer Lawrence ka marrë një sërë vlerësimesh....
Lexoni me shume
image

Lady Gaga nudo sic nuk e keni pare asnjehere.

Lady Gaga publikoi një foto nudo duke u larë në vaskë pas një performance shokuese të sajën....
Lexoni me shume
image

Cfare po shikon me vemendje modelja Silvstedt ?!

Duke shijuar disa momente të bukura në plazhet e Miami, modelja suedeze Victoria Silvstedt, diçka sheh me vëmendje. ...
Lexoni me shume
image

Letra e zonjës fisnike Lejla Dino drejtuar Presidentit amerikan, Woodrow Wilson, për çështjen shqiptare.

Na vjen mirë kur degjojmë të huajt që vlerësojnë gruan shqiptare, sigurisht ata që e kanë vizituar vendin tonë ose kanë lexuar rreth lashtësisë Iliro-shqiptare....
Lexoni me shume
image

Kostumet e Lionel Mesit, dizenjimi nga një shqiptar.

Mesi nuk është një lojtar i veçantë vetëm në fushën e lojës, por edhe në stilin e veshjes, që e identifikon nga kolegët e tij. ...
Lexoni me shume
image

Lamtumirë Giuliano Gemma aktorit te njohur italian.

Giuliano Gemma (Xhuliano Xhema), aktori i njohur Italian dhe për publikun shqiptar u nda dje nga jeta në moshën 75 vjeçare pas një aksidenti automobilistik. ...
Lexoni me shume
image

MTV VMAs, “shkëndija” mes Katy Perry e Lady Gaga

Është gati gjithçka për MTV Video Music Awards që do të zhvillohet në Barclays Center, Brooklyn. Spektakli do të hapet nga Lady Gaga e...
Lexoni me shume
image

Sylvester Stallone përzë Bruce Willis nga “Expendables”, vjen Harrison Ford

Indiana Jones mposht John Mcclane: nuk është një film i ri por fakte reale. Harrison Ford ka marrë vendin e Bruce Willis në “Expendables”, seriali...
Lexoni me shume
1 2 3 4 5 6 7 8 9 next total: 82 | displaying: 1 - 10